Привітання з днем народження - Привітання та побажання

День народження – найсвітліше та найважливіше свято в житті кожної людини. З давніх давен гарне привітання з днем народження другу, коханій людині – це виявлення поваги, любові до близьких. Ми постарались відібрати для вас найкращі побажання та поздоровлення на день народження , які після простенького редагування принесуть лише позитивні емоції імениннику.

З днем народження

Від щирого серця бажаєм здоров’я Без нього не милі всі добрі діла, В здоров’ї – багатство, і радість, і сила А більшого щастя на світі нема. А Ваша енергія, мудрість та сила, Нехай не згасають ніколи з літами. Душа ж Ваша чиста, велика й красива Та посмішка щира хай буде між нами. Здоров’ям міцніти, життям радіти, Хай радість приносять онуки і діти. Хай Ваша родина росте розквітає, На добрі діла хай Господь наставляє!З днем народження!

Сьогодні янголи тебе вітають І шлють благословення на літа. Нехай все радісне тебе не оминає, Іскриться молодим вином твоє життя. Нехай веселкою простелеться дорога, Хай в’ється як чарівний клубок. Бажань, усмішок, щастя до порогу. І доля піднесе аж до зірок!загрузка...

З днем народження!

Бажаю роскоші і статку, Жити в любові і достатку, Простої доброти, тепла, Щоб доля радостей дала, Щоб була вірність у коханні, Та всі здійснялись побажання, Негоди завжди оминали, Та у житті не заважали, Щоб добрі янголи завжди Вас прикривали від біди!Привітання з днем народження!

Вітаю я тебе зі святом! Щоби життя було багате, Побільше гарних подарунків, Модного одягу і поцілунків. Щоб був великим гаманець, А щастю не прийшов кінець, Підтримки збоку і поваги, Сили, рішучості й відваги. Ще зичу успіху, кохання, Нехай здійсняться всі бажання. Сонце в цей день хай світить ясно, Нехай усе буде прекрасно!