Привітання з Різдвом Христовим, поздоровлення та побажання

Різдво Христове — велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. Свято Різдва Христового вважається другим після Пасхи (Великодня) великим святом, хоча у багатьох католицьких країнах народне благочестя досі відводить йому головне місце серед свят.В цей святковий день дозвольте виразити вам найщиріші вітання з Різдвом Христовим, та побажати вам в цей день Божого благословення, нехай Божа ласка завжди буде в з вами та оберігає вас від всього злого. З Різдвом Христовим дорогі друзі.

Різдвяне привітання!

Нехай Різдво у вишиванці Розбудить Вас щасливо вранці І принесе у Вашу хату Усмішку, радості багато Розбудить приспані надії Зерном і щастям Вас засіє, Зігріє сонцем і любов’ю, І подарує Вам здоров’я! Веселих свят, смачної куті!Різдвяне привітання!

Нехай Різдво у Вашу хату Принесе Радості багато, Розбудить приспані Надії, Зерном і Щастям Вас засіє, Зігріє сонцем та любов’ю І подарує Вам Здоров’я! З Різдвом Христовим!загрузка...

Жартівливе привітання з Різдвом!

З Різдвом вітаю, гараздів бажаю, здоров’я міцного, кохання палкого, в кишенях достатку, на Багамах хатку!Жартівливе привітання з Різдвом!

З Різдвом Христовим!!! Щоб в кишені шелестіло, в гаражі шоб гуркотіло, у хліві щоб рьохкало, а у ліжку охкало! Щоб вам в радості жилося, і хотілось, і моглося, було з ким і було де, і не застукали ніде!