Привітання з днем Ангела

День Ангела - день хрещення людини, також іноді символічно називають день іменин. Іменини - це день пам'яті святого, ім'ям якого людина названа, а День Ангела - день хрещення. На нашому сайті ви знайдете безліч привітань з іменинами для ваших друзів та близьких людей.

З днем ангела Валентини!

Хай святкове янголятко Принесе кохання в хатку, Валі нашій всі дарунки Тільки вищого гатунку. Посміхайся і радій Цілий рік на крилах мрій!Привітання з днем ангела Валентини!

Тебе вітаю Валентина, Сьогодні в тебе іменини! Тобі бажаю я лиш принца, Ну так, по старше, так за тридцять! Щоб блакить, що в небесах, Вся була в його очах, Щоб він був на Ягуарі, Може бути й на Феррарі, Щоб він лише тобою дихав, І був здоровий, а не чихав. Щоб любив, і поважав, І принцесою він тебе звав!загрузка...

Привітання з днем ангела Валентини!

Гарної такої днини, Іменини в Валентини. Прийми ти від мене вітання, Хай збудуться всі бажання. В житті бажаю лиш радіти, Й ніколи тобі не хворіти. Хай доля привітно дивує, Любов і щастя дарує. Бажаю друзів вірних тобі, Щоб допомогли у біді. Хай твій ангел тебе оберігає, Всяке лихо що йде відганяє.Привітання з іменинами Степана

Рано-вранці, до сходу сонця Ангел стукав у віконце І сказав мені новину, Що у тебе іменини! Бажаю тобі: тихих зоряних ночей, Блакитних чи карих, чи сірих очей, І щастя безмежного, щастя людського, В житті кохати когось лиш одного!!!